Zadzwoń do nas:

+48 669 187 158

Napisz do nas:

sliwadetailing@gmail.com

Przyjedź do nas:

Lublin / Niemce

Zalesie 61a

Nasza Pełna Oferta

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług: specjalistyczną korektę lakieru, zabiegi pielęgnacyjne, detailing wnętrza auta, zabiegi czyszczące, renowacyjne i ochronne dla tapicerek skórzanych i felg, hydrofobizację szyb oraz zabezpieczenie lakieru powłokami ceramicznymi i foliami ochronnymi. Oferujemy także usługi hybrydowe, polegające na połączeniu różnych rodzajów zabezpieczenia pojazdu. Wykonujemy zmianę koloru auta za pomocą folii, profesjonalne przyciemnianie szyb oraz bezinwazyjne usuwanie wgnieceń.

Uwaga!

Przedstawione ceny są tylko jako widełki. Do każdego auta podchodzimy indywidualnie i staramy się wyceniać osobno :)

Detailing wnętrza

od 150zł

Wnętrze pojazdu to miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu korzystając z naszego samochodu. Stojąc w korku zwracamy uwagę na wiele elementów wewnątrz jak i ich kondycję. Często zapominamy że czyste wnętrze to nie tylko kwestia estetyki ale przede wszystkim ważny aspekt ochrony naszego zdrowia.

Kupując samochód używany nabywamy również oleje, tłuszcze oraz bakterie wcześniejszych właścicieli na kierownicy, fotelach itd. Dlatego bardzo ważne jest aby po zakupie używanego samochodu wykonać dokładne, szczegółowe(detailingowe) czyszczenie wnętrza.

Oferujemy wiele opcji konserwacji wnętrz samochodów, a cennik usług zależy od wielu czynników dlatego zawsze zachęcamy do kontaktu z nami. Wychodzimy jednak naprzeciw Państwa oczekiwaniom dlatego postaramy się przybliżyć Państwu zakres oraz ceny usług sprzątania wnętrz w pakietach detailingowych na dole strony.

Zakres usługi Odświeżania Wnętrz

 • proces zaczynamy od dokładnego odkurzenia foteli, ich zakamarków, dywanu oraz dywaników
 • wloty powietrza, przełączniki itp. zostają oczyszczone powietrzem oraz delikatnymi pędzelkami
 • zachowujemy szczególną ostrożność z delikatnymi elementami black piano, ekrany dotykowe.
 • elementy z tworzyw sztucznych zostają odświeżone i zabezpieczone przed promieniowaniem UV
 • jeżeli samochód posiada tapicerkę skórzaną stosujemy quickdetailer który delikatnie oczyszcza oraz zabezpiecza
 • następnie myjemy szyby. Finalnie perfumujemy wnętrze wybranym przez klienta zapachem.

Zakres usługi Detailingowego Czyszczenia Wnętrz:

 • demontaż foteli z wnętrza samochodu
 • pranie ekstrakcyjne foteli oraz innych elementów materiałowych
 • dokładnego czyszczenia oraz impregnacji wszystkich elementów plastikowych oraz metalowych
 • oczyszczenie podsufitki w bezpieczny dla niej sposób oraz słupków jeśli również są z materiału
 • w przypadku tapicerki skórzanej, wykonujemy czyszczenie oraz impregnację foteli oraz innych skórzanych elementów(możliwa renowacja tapicerki - płatne dodatkowo)
 • usuwamy zabrudzenia oraz piasek z podłogi samochodu, dywaników oraz komory bagażnika
 • na koniec samochód zostaje osuszony oraz wyozonowany, ozonowanie pozwala na zabicie bakterii wewnątrz pojazdu, w systemie klimatyzacji oraz pozbycie się niechcianych zapachów
 • na życzenie klienta, elementy dekoracyjne wnętrza mogą zostać wypolerowane oraz zabezpieczone woskiem bądź powłoką ceramiczną(usługa dodatkowa, wycena indywidualna)

Pielęgnacja Tapicerki Skórzanej

Wiele osób błednie myśli że skórzana tapicerka ma być błyszcząca – nic bardziej mylnego ( chyba że posiadamy samochód starszy niż 30 lat ). Oznacza to że pory skóry są zatkane brudem, potem oraz tłuszczem ludzkim. Czysta skóra jest matowa, czasami satynowa. Tapicerkę skórzaną należy impregnować co 3-4 miesiące. Czyścić przynajmniej raz do roku. Następstwami braku pielęgnacji są przetarcia na skórze, pęknięcia tapicerki.

Renowacja tapicerki skórzanej Colourlock

Należymy do grona profesjonalnych serwisantów marki Colourlock w Polsce. Przeprowadzamy renowacje tapicerek skórzanych w samochodach, motocyklach, meblach jak i galanterii. Sami dobieramy odpowiedni kolor do skóry.

Klient zostaje poinformowany jak odpowiednio dbać o skórę aby w przyszłości nie musieć korzystać więcej z usług renowacji danego elementu. Jeśli występuje taka potrzeba, w procesie renowacji korzystamy z usług profesjonalnego tapicera.

Impregnacja tapicerki materiałowej

Często podróżując samochodem zdarza nam się uronić kilka kropli z butelki wody na fotel lub po prostu wylać ulubiony sok dziecka na wszystkie fotele. Niestety wnika on wówczas w materiał oraz dalej w gąbkę materiału. Jedynym wyjściem wówczas jest pranie tapicerki. Impregnacja materiałów wewnątrz pozwala temu zaradzić.

Impregnat nadaje materiałowi właściwości hydrofobowych. Oznacza to że deszcz, woda, sok, cola, zaraz po rozlaniu będzie się utrzymywać w formie kropli na materiale nawet do godziny czasu zanim zacznie wnikać w materiał. Daje nam to wówczas czas na reakcję oraz usunięcie zabrudzenia z fotela, bez konieczności jego prania a nawet suszenia.

Polerowanie lamp i reflektorów

od 150zł

Twoje lampy są zmatowiałe, mleczne bądź zżółknięte? Możemy dać im drugie życie poprawić widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Do pakietu polerowania lamp prace wykonujemy bezinwacyjnie ( bez demontażu ) dodatkowo zabezpieczamy klosze lamp. Możliwość dopłaty za trwalsze zabezpieczenie ewentualnie zabezpieczenie powłoką ceramiczną.

Zalety polerowania reflektora: Pełna przejrzystość klosza lampy, Zwiększona moc świetlna - BEZPIECZEŃSTWO!, Właściwe skupianie światła reflektora,

PAMIĘTAJ !!! Matowe reflektory to zagrożenie mandatem i brakiem przeglądu. Umów się !, zadbaj o bezpieczeństwo=

Jednoetapowa korekta lakieru

od 500zł

To jedna z najczęściej wybieranych usług przez naszych klientów. Polega na usunięciu jak największej ilości zarysowań średnio od 60 do 80%, wżerów, wtrąceń z lakieru oraz przywraca dawny połysk i kolor przy zastosowaniu jednego etapu polerowania lakieru. Sprawdzamy wiele różnych metod na lakierze aby wybrać tą, która na danym lakierze da najepszy efekt. Wygląd lakieru po usłudze nie jest chwilowy, odpowiednia późniejsza pielęgnacja pojazdu pozwala utrzymać ten efekt na lata. Po korekcie lakier zostaje zabezpieczony woskiem lub powłoką ceramiczną za dopłatą w zależności od wybranego zabezpieczenia.

Onestep ( mechaniczne usuwanie drobnych zarysowań, osadów po twardej wodzie oraz innych niedoskonałości przy równoczesnym zabezpieczeniu lakieru, usnunięcie ok. 60-80% zarysowań ).

Do pakietu należy: Detailingowe mycie auta (dekontaminacja, detailingowe mycie auta, mycie felg, wnęk oraz nadkoli, odtłuszczenie auta przygotowanie do korekty oraz sama jednoetapowa korekta lakieru).

Dwuetapowa korekta lakieru

cena indywidualna

Dwuetapowa korekta lakieru ( korekta lakieru polegająca na usunięciu jak największej ilości zarysowań, wżerów oraz innych defektów lakieru w pierwszym etapie polerowania, drugi etap polerowania wykańcza lakier na wysoki połysk oraz przygotowywuje go pod aplikację powłoki ceramicznej lub wosku, ten proces pozwala na usunięcie ok. 80-90% zarysowań )

Wieloetapowa, pełna korekta lakieru

cena indywidualna

Proces polega na wieloetapowej korekcie lakieru celem usunięcia wszelkich zarysowań, wżerów, zmatowień, nadanie maksymalnego połysku. Pozwala na doprowadzenie lakieru praktycznie każdego pojazdu do stanu z dnia opuszczenia fabryki. Po korekcie lakier zostaje zabezpieczony woskiem lub powłoką ceramiczną za dopłatą w zależności od wybranego zabezpieczenia.

(wieloetapowa korekta lakieru wykonywana jest w celu usunięcia wszystkich możliwych zarysowań oraz defektów, nadania maksymalnego połysku, zakończone aplikacją wosku klasy premium, powłoki ceramicznej lub folii ochronnych PPF )

Zabezpieczenie auta powłoką ceramiczną

od 1500zł

Ceramiczna ochrona AQUA. Jesteśmy akredytowanym aplikatorem powłok AQUA co potwierdzają nasze certyfikaty oraz mapa partnerów na stronie producenta.

Produkowane dzisiaj samochody, posiadają lakiery na bazie wody co znacznie obniżyło ich odporność na zarysowania, a nowe przepisy znacznie ograniczyły grubość powłoki lakierniczej. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu wysokiej jakości powłoką ceramiczną, lakier zyskuje dodatkową ochronę.

Powłoka ceramiczna, tworzy barierę ochronną na lakierze, dzięki której lakier staje się twardszy i bardziej odporny na mikro zarysowania powstające przy nieodpowiedniej pielęgnacji auta. Grubość powłoki ceramicznej położonej na lakierze, zwiększa się w granicach od 2 do nawet 12 μm, dzięki czemu lakier nie jest narażony na wżeranie się owadów czy ptasich odchodów. Najlepiej widocznym efektem jest niesamowita hydrofobowość co sprawia, że do auta przywiera znacznie mniej brudu. Ogromną zaletą jest łatwiejsze mycie samochodu, nie wspominając o piorunującej szklistości oraz gładkości lakieru. Po takim zabiegu, nikt nie przejdzie obok Waszego pojazdu obojętnie a jego wartość znacznie się zwiększy.

NASZE POWŁOKI SĄ SAMOREGENRUJĄCE!

Nie raz pewnie zdażyło się że niepoprawnie eksploatowałeś auto bądź myłeś w niewłaściwy sposób i na lakierze pojawiły się swirle bądź mikrorysy?
Nic straconego nasze powłoki regenerują się pod bardzo ciepłą wodą i regenerują powłokę dzięki której rysy znikają

Posiadamy również w ofercie jedne z najmocniejszych materiałów jakim jest powłoka grafenowa W naszym salonie, stosujemy powłoki ceramiczne najwyższej jakości - AQUA.

Ceramiczne zabezpieczenie felg

cena indywidualna

AQUA Wheel Coating to bardzo trwała, wyjątkowo odporna i posiadająca właściwości hydrofobowe powłoka do zabezpiec- zenia felg aluminiowych, chromowanych, lakierowanych i polerowanych. Po jej zastosowaniu felgi nie tylko zdecydowa- nie mniej się brudzą, ale też do ich mycia nie są już potrzebne silna środki zasadowe czy kwasowe.

Formuła AQUA Wheel Coating opracowana została w taki sposób, by powłoka była po aplikacji niewidoczna dla oka, a jednocześnie doskonale zabezpieczała felgi auta. W zależnoś- ci od warunków jednokrotna aplikacja preparatu zapewnia ochronę powierzchni na okres do nawet 24 miesięcy, jest to zatem produkt niezwykle wydajny.

Zabezpieczenie szyb

cena indywidualna

Nowa, innowacyjna i powłoka do szyb AQUA Glass Protection sprawi, że nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych swoje auto prowadził będziesz pewnie i z przyjemnością. Preparat działa jak niewidzialna wycieraczka – wykazuje się bardzo wysokim stopniem hydrofobowości i niezwykle skutecznie odprowadza z szyb auta cząsteczki wody. Co więcej, zmniejsza też przywieranie do powierzchni zarówno zanieczyszczeń, jak i owadów czy szronu.

Pozostałe Usługi

cena indywidualna

 • Pranie samochodu - od 100zł
 • Pranie z możliwością dojazdu do klienta - od 150zł
 • Czyszczenie i zabezpieczanie komory silnika - od 200zł
 • Czyszczenie, zabezpieczanie skór - od 100zł
 • Polerowanie, regeneracja końcówek wydechów - od 100zł
 • Zabezpieczenie lakieru - od 200zł

Bon Podarunkowy

od 100zł

Nie masz pomysłu na prezent ? Ciekawą opcją będzie bon podarunkowy na konkretną usługę lub kwotę :)

SZKOLENIA AUTODETAILINGOWE - DO USTALENIA

cena indywidualnie

 • Trwałe malowanie kierownicy - od 150zł
 • Polerowanie wyświetlaczy oraz liczników - od 150zł
 • Polerowanie lakierowanych elementów wnętrza - od 300zł
 • Czyszczenie, zabezpieczanie skór - od 100zł
 • Przyciemnienie szyb oraz lamp - od 400zł

Potrzebujesz zadbać o swoje auto?

Skontaktuj się z nami:

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.